Thema-avond ouderraad

02 april 2019

Theatergroep Zwerm speelt de voorstelling ‘InControl’. Een voorstelling over 3 jongeren die worstelen met de vraag hoe om te gaan met alcohol, drugs en gamen. Als iedereen alcohol drinkt, moet ik dat dan ook doen? En hoeveel uur per dag gamen is nog gezond? Een voorstelling die jongeren voorbereidt op een wereld waar ze eigenlijk pas vanaf hun 18de aan deel mogen nemen, maar waar ze zich nu al in bewegen.

Onderwerpen die aan de orde komen: Stel je als ouder/verzorger grenzen of laat je je kind vrij? Wat kunnen wij als ouders/verzorgers doen? Na de voorstelling vindt onder leiding van de acteurs een nabespreking plaats waarin aan de hand van stellingen en vragen uit het publiek de thema’s besproken worden en inzichtelijk worden gemaakt. We krijgen praktische tips over de manier waarop we als ouders/verzorgers met drugs, alcohol en gamen om moeten gaan.

Wij zien u graag op deze interessante thema-avond. Er wordt gezorgd voor koffie en iets lekkers. Voorafgaand aan deze thema-avond is de prijsuitreiking van de jaarlijkse fotowedstrijd van Broklede.

Locatie: Aula Broklede, Schepersweg 6a, Breukelen
Wanneer: Dinsdag 16 april 2019
Ontvangst: 18.30 uur
Prijsuitreiking fotowedstrijd: 19.00 uur
Start voorstelling: 19.30 uur

Aanmelden: ouderraad@rientjesmavo.nl (i.v.m. de catering vinden we het fijn als u zich aanmeldt)

Onze school staat in de Maarssense wijk Maarssenbroek.

Rientjes Mavo
Valkenkamp 551
3607 MJ Maarssen
telefoon   0346-561360
e-mail info@rientjesmavo.nl

Ziek melden
Ben je ziek? Laat je ouder(s) je ziek melden, tussen 8.00 en 8.30 uur op telefoonnummer 0346-561360.
Ben je weer beter? Laat het ons weten op de dag dat je weer naar school komt. 

Vragen
Wil je weten hoe het vakantierooster eruit ziet? Of welke school- en lestijden wij hanteren?
Kijk in de lijst met veelgestelde vragen over onze school.

Ik zie je op de Rientjes Mavo !