Informatieavond ouders groep 8

30 oktober 2019

Op donderdag 21 november van 20.00 tot 21.30 uur kunnen ouders van leerlingen uit groep 8 zich oriënteren op de mogelijkheden van voortgezet onderwijs in de gemeente Stichtse Vecht. De scholen geven informatie over het onderwijs dat wordt aangeboden, de activiteiten die plaatsvinden en de bijzonderheden van elke school. Deze avond vindt dit jaar plaats op het Niftarlake College. Naast onze school zijn ook Broklede en het Broeckland College aanwezig. Vrije inloop, u hoeft zich voor deze avond niet aan te melden.

Onze school staat in de Maarssense wijk Maarssenbroek.

Rientjes Mavo
Valkenkamp 551
3607 MJ Maarssen
telefoon   0346-561360
e-mail info@rientjesmavo.nl

Ziek melden
Ben je ziek? Laat je ouder(s) je ziek melden, tussen 8.00 en 8.30 uur op telefoonnummer 0346-561360.
Ben je weer beter? Laat het ons weten op de dag dat je weer naar school komt. 

Vragen
Wil je weten hoe het vakantierooster eruit ziet? Of welke school- en lestijden wij hanteren?
Kijk in de lijst met veelgestelde vragen over onze school.

Ik zie je op de Rientjes Mavo !