Mevr. R.M. Abrahamsz r.abrahamsz@rientjesmavo.nl
Mevr. N. el Allati n.el.allati@rientjesmavo.nl
Mevr. L. Berns l.berns@rientjesmavo.nl
Mevr. A. Bollema a.bollema@rientjesmavo.nl
Dhr. P.H.A.B. Bongers p.bongers@rientjesmavo.nl
Dhr. J.S. Boonstra j.boonstra@rientjesmavo.nl
Dhr. B. Boskamp b.boskamp@rientjesmavo.nl
Dhr. J.F. Bras j.bras@rientjesmavo.nl
Dhr. R. van Driel r.van.driel@rientjesmavo.nl
Mevr. E. Gresnigt - de Haan e.gresnigt@rientjesmavo.nl
Mevr. M.S. de Groot m.de.groot@rientjesmavo.nl
Mevr. G.H.M. Hendriks g.hendriks@rientjesmavo.nl
Dhr. R. Hol r.hol@rientjesmavo.nl
Mevr. N. Houwen n.houwen@rientjesmavo.nl
Mevr. F. Jungbluth f.jungbluth@rientjesmavo.nl
Mevr. R. Kiriwenno - Tahapary r.tahapary@rientjesmavo.nl
Mevr. D.A.M. Kolfschoten d.kolfschoten@rientjesmavo.nl
Dhr. F.E.M. Konst f.konst@rientjesmavo.nl
Dhr. N. Kuipers n.kuipers@rientjesmavo.nl
Mevr. S. van Leeuwen s.van.leeuwen@rientjesmavo.nl
Mevr. F.M. Lelieveld f.lelieveld@rientjesmavo.nl
Mevr. I.K. van der Marel i.van.der.marel@rientjesmavo.nl
Dhr. H.J. van Mierlo h.j.van.mierlo@rientjesmavo.nl 
Dhr. C.P. van Oel c.van.oel@rientjesmavo.nl
Dhr. R. van Oevelen rob.van.oevelen@vodevechtstreek.nl
Mevr. M.H.J. Pondes m.pondes@rientjesmavo.nl
Mevr. M.J. Porskamp m.porskamp@rientjesmavo.nl
Dhr. S. Reijgers s.reijgers@rientjesmavo.nl
Dhr. G.S. Sarolea g.sarolea@rientjesmavo.nl
Dhr. J.R. Schra j.schra@rientjesmavo.nl
Dhr. W.J.M. Slaats w.j.slaats@rientjesmavo.nl
Dhr. A. Sluijter a.sluijter@rientjesmavo.nl
Mevr. M.N. Tordoir m.tordoir@rientjesmavo.nl
Dhr. J.K.N. Tummers a.tummers@rientjesmavo.nl
Mevr. E.J.M. Voermans ee.voermans@rientjesmavo.nl
Dhr. J.G. van de Voort j.van.de.voort@rientjesmavo.nl
Dhr. W.M. Wieland w.wieland@rientjesmavo.nl
     

Onze school staat in de Maarssense wijk Maarssenbroek.

Rientjes Mavo
Valkenkamp 551
3607 MJ Maarssen
telefoon   0346-561360
e-mail info@rientjesmavo.nl

Ziek melden
Ben je ziek? Laat je ouder(s) je ziek melden, tussen 8.00 en 8.30 uur op telefoonnummer 0346-561360.
Ben je weer beter? Laat het ons weten op de dag dat je weer naar school komt. 

Vragen
Wil je weten hoe het vakantierooster eruit ziet? Of welke school- en lestijden wij hanteren?
Kijk in de lijst met veelgestelde vragen over onze school.

Ik zie je op de Rientjes Mavo !